Studia Podyplomowe Zarządzanie w Budownictwie

Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej

Akredytacja studiów

Studia Podyplomowe Zarządzanie w Budownictwie są akredytowane przez:

Royal Institution of Chartered Surveyors

Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa

logo-PSMB-z-bialym-tlem

International Project Management Association – Student

 

Absolwenci studium oprócz dyplomu ukończenia Studiów Podyplomowych PW (na warunkach podanych w regulaminie) uzyskają zaświadczenie ukończenia studiów wydawane przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Budownictwa.

Zaświadczenie uprawnia do skorzystania z uproszczonych procedur otrzymania członkostwa PSMB.

 

Akredytacja umożliwia studentom przystąpienie do egzaminu IPMA-Student, na specjalnych warunkach ujętych w porozumieniu IPMA – WIL PW. Do egzaminu certyfikacyjnego przystąpić mogą studenci lub absolwenci (po warunkiem przystąpienia do egzaminu IPMA-Student: nie później niż rok od daty uzyskania dyplomu).

Międzynarodowy system certyfikacji IPMA 4-L-C jest powszechnie rozpoznawany i stosowany przez wiele firm w procesach rekrutacji pracowników, budowania ścieżek rozwoju pracowników i doskonalenia dojrzałości projektowej organizacji.

Certyfikat IPMA-Student stanowi z jednej strony podsumowanie akademickiej edukacji w zakresie zarządzania projektami, z drugiej – obiektywne i rozpoznawalne przez pracodawców świadectwo posiadanych kwalifikacji, kwalifikacji które są uniwersalne, niezależne od branży.

 

Po ukończeniu studiów możliwe jest także uzyskanie certyfikatu EurBE uznającego kwalifikacje menedżerskie w ujęciu europejskim.

Copyright © 2016 - Wydział Inżynierii Lądowej, Politechnika Warszawska.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Polityka prywatności.

Frontier Theme